تهیه و انتشار ویژه نامه آموزشی، مطبوعاتی «موج سوم»

فعلیتهای مطبوعاتی

تهیه و انتشار ویژه نامه آموزشی، مطبوعاتی «موج سوم»

ویژه نامه «موج سوم» با موضوع پیشگیری از موج سوم بیماری ایدز (رابطه جنسی) بصورت ضمیمه روزنامه جام جم و در ۱۶ صفحه و با تیراژ ۵۰۰ هزار نسخه توسط انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی منتشر و در سراسر کشور توزیع شد

ویژه نامه «موج سوم» با موضوع پیشگیری از موج سوم بیماری ایدز (رابطه جنسی) بصورت ضمیمه روزنامه جام جم و در ۱۶ صفحه و با تیراژ ۵۰۰ هزار نسخه منتشر و در سراسر کشور توزیع شد.
در این ویژه نامه مطالب ذیل را می خوانید:
 
«عالم محضر خداست» بقلم دکتر حسام‎الدین آشنا، «آیا رسانه می‎تواند در کنترل آتشفشان ایدز مؤثر باشد؟» بقلم دکتر علی گرانمایه‎پور، «جوانان، ایدز و آن چه ما باید انجام بدهیم» بقلم دکتر علیرضا تجلیلی، «پیشگیری مثبت» بقلم دکتر مجید رضازاده و...
 
همچنین در این ویژه نامه با دکتر محمدمهدی گویا، دکتر سعید صفاتیان، دکتر اکبر نصراللهی و دکتر فرداد درودی در خصوص بیماری ایدز گفتگو شده است.
 
این ویژه نامه به سردبیری ابراهیم ترکی و با همکاری یاسر باقری، مهدی بیات، نعیم تدین، لیلا رجایی، بهاره جلالوند، مونا رحمانی، دکتر امید زمانی، فهیمه سوهانی، علی شایگان، فخرالسادات کهندانی، مهدیه‎سادات محسنی‎فر، محمد محمودی، دکتر پدرام موسوی و مریم ناظران تهیه شده است و سید مصطفی کلانتری صفحه آرایی این ویژه نامه را برعهده داشته است.
 
این ویژه نامه توسط انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی و با مشارکت سازمان بهزیستی کشور و دفتر هماهنگی ایدز سازمان ملل متحد (UNAIDS) منتشر و در سراسر کشور توزیع شده است.