تهیه و انتشار ویژه نامه آموزشی، مطبوعاتی «روز جهانی ایدز»

فعالیتهای مطبوعاتی

تهیه و انتشار ویژه نامه آموزشی، مطبوعاتی «روز جهانی ایدز»

این ویژه نامه به سردبیری ابراهیم ترکی و با همکاری مهدی بیات، نعیم تدین، لیلا حسین‎زاده، آزاده خانی، مونا رحمانی لشگری، میترا شکری، آرزو شهبازی، دکتر محمدحسن مالکی‎نژاد، عیسی محمدی و محمد محمودی تهیه شده است

ویژه نامه «روز جهانی ایدز» بصورت ضمیمه روزنامه جام جم و در ۱۶ صفحه و منتشر و در سراسر کشور توزیع شد. در این ویژه نامه مطالب ذیل را می‎خوانید:

دانستنیهایی درباره تولد و گسترش یک ویروس، مسئولیت اجتماعی هنرمندان، زنگها برای ما به صدا در می‎آیند، ایدز مناسبتی نیست، دست گرم خدا روی شانه‎های سرد من است، بانویی که بسیار امیدوار است، بمب روحیه هستم، همدلان خاموش، دردهایت را به من ببخش، من اچ‎آی‎وی ۲۷ سال دارم، پاسخ به تاریخ و مشاوره پزشکی ایدز.
 
این ویژه نامه به سردبیری ابراهیم ترکی و با همکاری مهدی بیات، نعیم تدین، لیلا حسین‎زاده، آزاده خانی، مونا رحمانی، میترا شکری، آرزو شهبازی، دکتر محمدحسن مالکی‎نژاد، عیسی محمدی، محمد محمودی تهیه شده است.
 
این ویژه نامه توسط انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی و با مشارکت سازمان بهزیستی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صندوق کودکان سازمان ملل متحد  (UNICEF) منتشر و در سراسر کشور توزیع شده است.