تولید و پخش مستند آموزشی، تلویزیونی «یکبار دیگر... زندگی...»

فعالیتهای تلویزیونی

تولید و پخش مستند آموزشی، تلویزیونی «یکبار دیگر... زندگی...»

مجموعه مستند «یکبار دیگر... زندگی...» با موضوع پیشگیری از بیماری ایدز در ۳ قسمت توسط انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی تولید و همزمان با روز جهانی ایدز از شبکه پنج سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است

مجموعه مستند «یکبار دیگر... زندگی...» با موضوع پیشگیری از بیماری ایدز در ۳ قسمت توسط انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی تولید و همزمان با روز جهانی ایدز از شبکه پنج سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است.
در این مستند به موضوعات متنوعی در زمینه بیماری ایدز می‎پردازد.  قسمت اول و دوم این مجموعه مستند آموزشی به معرفی بیماری ایدز، بیان راههای انتقال، راههای عدم انتقال بیماری ایدز اختصاص دارد و در قسمت سوم این مستند، ضمن گفتگو با تعدادی از افراد مبتلا به بیماری ایدز، در زمینه کاهش انگ و تبعیض نسبت به مبتلایان به ایدز به اطلاع رسانی می‎پردازد.
کارگردانی این مستند را مریم میلانی برعهده دارد. ابراهیم ترکی تهیه کننده، فرود صادقی تصویربردار، علیرضا کریم‎نژاد صدابردار این مجموعه هستند.
این مجموعه مستند ۳ قسمتی با مشارکت سازمان بهزیستی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شبکه پنج سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و صندوق کودکان سازمان ملل متحد (UNICEF)   تولید شده است.
برای مشاهده این مجموعه می توانید به صفحه محصولات آموزشی سایت مراجعه فرمایید.