تولید و پخش مستند آموزشی، تلویزیونی «روبان قرمز»

فعالیتهای تلویزیونی

تولید و پخش مستند آموزشی، تلویزیونی «روبان قرمز»

در هر قسمت از این مجموعه مستند آموزشی به معرفی بیماری ایدز، بیان راههای انتقال، راههای عدم انتقال، راه انتقال سرنگ مشترک، ارتباط جنسی، تأثیر مواد محرک و روانگردان و کاهش انگ و تبعیض نسبت به مبتلایان به ایدز اختصاص دارد

مجموعه مستند «روبان قرمز» با موضوع پیشگیری از بیماری ایدز در ۱۱ قسمت توسط انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی تولید و از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است.
 
در این مستند که به موضوعات متنوعی در زمینه بیماری ایدز می‎پردازد. در هر قسمت از این مجموعه مستند آموزشی به معرفی بیماری ایدز، بیان راههای انتقال، راههای عدم انتقال، راه انتقال سرنگ مشترک، ارتباط جنسی، تأثیر مواد محرک و روانگردان و کاهش انگ و تبعیض نسبت به مبتلایان به ایدز اختصاص دارد.
 
مستند روبان قرمز همچنین درباره نقش آموزه‎های مذهبی، آموزش و پرورش، رسانه و خانواده با کارشناسان مختلفی به گفتگو می‎نشیند.
 
دکتر حمید عمادی، دکتر مسعود مردانی، دکتر بهنام فرهودی، دکتر سعید صفاتیان، دکتر مینو محرز، دکتر حسام‎الدین آشنا، دکتر علی‎اصغر احمدی، دکتر اکبر نصراللهی، دکتر محمدحسن مالکی‎نژاد، دکتر امید زمانی و... کارشناسانی هستند که در این برنامه‎ها حضور دارند و در زمینه‎های مرتبط با بیماری ایدز، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مخاطبان رسانه ملی قرار می‏‎دهند.
 
کارگردانی این مجموعه مستند را ابراهیم ترکی برعهده دارد. مصعب لواسانی تدوینگر، فرود صادقی تصویربردار، علیرضا کریم‎نژاد صدابردار این مجموعه هستند.
 
این مجموعه مستند ۱۱ قسمتی با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شورای سیاستگذاری سلامت سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و صندوق عمران سازمان ملل متحد (UNDP) تولید شده است.
 
برای مشاهده این مجموعه می توانید به صفحه محصولات آموزشی ما مراجعه فرمایید.