برگزاری برنامه های آموزشی و جشن روز جهانی کودک

گزارش تصویری

برگزاری برنامه های آموزشی و جشن روز جهانی کودک

در این مراسم مصطفی رحماندوست، شاعر کودک و نوجوان، اشعاری را قرائت کرد. اجرای تئاتر عروسکی، سخنرانی نماینده یونیسف در ایران و همچنین اجرای زنده گروه تلویزیونی رنگین کمان (نیما و پنگول) از برنامه‎های دیگر این مراسم بود

 
مراسم روز جهانی کودک همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری توسط انجمن پیشگیری از آسیب های اجتماعی و با مشارکت و همراهی شهرداری تهران و صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) برگزار با حضور بیش از سه هزار نفر از کودکان و نوجوانان و والدین آنها در بوستان سهند شد.
 
در این مراسم بعد از تلاوت قرآن توسط قاریان نوجوان و سرود جمهوری اسلامی ایران، مشاور شرکت شیر ایران در خصوص فواید شیر در سلامت کودکان سخنرانی کرد. سپس جوایزی به کودکان حاضر در این مراسم اهدا شد.
 
اجرای تئاتر عروسکی برنامه بعدی این مراسم بود که مورد استقبال کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها قرار گرفت.بعد از اجرای تئاتر عروسکی، مصطفی رحماندوست، شاعر کودک و نوجوان، اشعاری را قرائت کرد همچنین در این مراسم آقای صفی‎الدین، نماینده یونیسف در جمهوری اسلامی ایران و دکتر نوریان، شهردار منطقه 14 تهران، سخنرانی کردند.
 
برپایی غرفه‎های نقاشی، نمایشگاه کتاب و مشاوره فواید شیر در سلامت کودکان از جمله برنامه‎های این مراسم بود.
 
در پایان این مراسم، گروه تلویزیونی رنگین کمان «نیما و پنگول» برنامه شادی را برای کودکان و نوجوانان و والدین آنها اجرا کردند.
 
این مراسم توسط انجمن پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی و با همکاری و مشارکت شهرداری منطقه 14 تهران، اداره کل سلامت شهرداری تهران، جمعیت ارتباطات و توسعه، شرکت صنایع شیر ایران، شرکت چای گلستان و صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) برگزار شد.